Asya ile Avrupa’nın birleştiği noktada evlilik öncesi bekarlığın son günlerinde boğazın ortasında yalıların sarayların arasında kırmızı süslemeler ile giydirilmiş boğazın en şık modern tekneleri ile teknede yemekli nişan organizasyonumuzda sürprizler sizi bekliyor.

Bosphorus Organization ekibi olarak nikahtan önce teknede yemekli nişan organizasyonu ve bekarlığa veda partisi arayışı içine girdiyseniz, sizlere İstanbul boğazında yalıların sarayların arasında yüzer restoran tipi teknelerde son derece şık modern görkemli bir teknede nişan organizasyonu sunduğumuzu bilmenizi isteriz.teknede Nişan Organizasyonu talebiniz doğrultusunda en ince detaylarına kadar  Yatlarımızda 2 kişiden 30 kişiye kadar yüzer restoran tipi teknelerde 30 kişiden 500 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilmekteyiz.

yemekli yemeksiz kokteyl tarzı menü hizmeti alarak, alkollü yada alkolsüz teknede nişan organizasyonumuz firmamızda 5 saat sürmektedir akşam 19.00 da başlar gece 00.00 da biter gündüz teknede nişan  organizasyonumuz içinde arayabilirsiniz teknede nişan töreni olması gereken profesyonel uygun ses sistemi, vardır dilerseniz kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemek için cd ya da harddisk’iyanınızda getirebilirsiniz. Bunun dışında ekstra olarak canlı müzik 20 ayrı dilde Bayan solist tam profesyonel fotoğraf ve video çekimi, DJ performans, oryantal show, lazer ve volkan gösterisi ile kemancı hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

Teknede yemekli Nişan  Teknede yemekli Düğün ve Nikahtan sonra eğlence istediğinize göre romantik renk seçimi yaparak tekne süslemesi  masa sandalye giydirmelerini size özel hazırlamaktayız..

Teknede nişan organizasyon firması olarak İskele hareket ve bitiş noktaları için güzergahımız (Avrupa yakasında Fatih Unkapanı kadir has üniversitesi karşısı Eminönü tic üniversitesi arkası Kabataş  Beşiktaş, Anadolu yakasında Beykoz-Üsküdar arası) üzerinde bulunan ve ücretsiz olan yerleri kullanmaktayız  Ayrıca boğaz turu güzergahı içinde bulunan ancak ücrete tabi olan yerlerin (marinaiskele vb.) kullanılmasını talep eden müşteriler buralarda ödenmesi gerekli olan ücreti ödemekle yükümlüdürler. Tekneler için çoğunlukla EminönüBeşiktaşKabataşÜsküdarBeylerbeyi ve Kuleli semtlerini başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanıyoruz. Organizasyon süresince tekneler bu güzergah üzerinde bulunan yerleri gezmektedir. Yemekli organizasyonlarda yemek

Rezervasyon yapmak için anlaşma sağlanan toplam ücretin % 40 bedelini firmamıza kaparo olarak bırakmanız gerekir. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon yapamadığımızı da bilmenizi isteriz. Ayrıca yaz sezonundaki kurumsal ve bireysel organizasyonlar için teknelere olan yoğun talebi de göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için aceleci davranmanızı tavsiye ederiz.Nişan veya teknede kına organizasyonu tarihi belli olduğunda bizimle iletişime geçmenizi önemsiyoruz

Teknede Nişan Teknede Kına Gecesi dışında yaptığımız tüm organizasyon çalışmalarımız www.bosphorusorganization.com sayfasında yer almaktadır.Yemekli Nişankına gecesiTeknede Sünnet düğünü Sürprizlerle dolu Yatlarda evlenme teklifi ve evlenme yıldönümü, ayrıca Doğum günü partisi gibi yemekli, yemeksiz ya da kokteyl organizasyonları Kurumsal açılış Organizasyonları ile hizmet vermekteyiz.