Hakkımızda

The Bosphorus ekibi olarak sizlere İstanbul Boğazı’nın en şık ve modern Tekneleri

ile hizmet vermekten onur duyacağız. …

Bosphorus Organization özellikle İstanbul Boğazında 1.sınıf marka olmayı hedeflemiş profesyonel işlere imzasını atan etkinlik ve organizasyon şirketidir. Doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerin, önemini bilerek  teknolojik gelişmeler doğrultusunda, her müşterisine farklı yaratıcı etkinlikler oluşturmak için çalışmaktadır.Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibi ve modern ekipmanları ile planlayarak, özellikle İstanbul Boğazında teknelerde ve yatlarda çok kapsamlı rutinin dışında etkinliklere imza atan organizasyon şirketidir.

İlkelerimiz

 

  • Takım Ruhuna ve Ekip Çalışmasına İnanmak, Bu İnancı GeleceğeTaşımak 

Kuruma gücünü veren, onu yükselten ve başarılara taşıyan öncelikle insan gücüdür. Ortak inanç ve hedeflerde buluşan kadromuz, daima yeni başarılarla mutluluk duyacaktır.

  • Kalitemizi Ölçülebilir Gelişmelerle Başarıya Dönüştürmek

Hizmette kalite, kontrol, uzmanlık, deneyim, araştırma, ekip, sürekli gelişim… Yeni hizmetler ve daima mükemmeli aramak! Hiç sonu gelmeyecek çabalar… Çünkü hep bir adım sonrası sizi bekliyor. Gerçekleşmiş, ölçülebilir gelişmelere “başarı” diyoruz.

  • Gerçek Başarıyı Kalitede Aramak ve Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışmak 

Bosphorus Organization için; yapılacak tüm organizasyonlarda çıkış noktası niteliktir. Kazanç, kalitenin öngörüsü olup, yapılan ve yapılacak her işte kalite esastır. Müşteri memnuniyetini sağlamak buna bağlıdır. Ana ilkesi kaliteden ödün vermemektir.

  • Büyümek İçin Büyük Düşünmek ve Büyük Kalmayı Başarmak

Kurumsal firmalar daima zaman içinde büyüyüp gelişmek ister. Hedef, daima bir adım sonrasıdır. Rekabetin her alanda giderek zorlaştığı günümüz https://www.viagrapascherfr.com/vente-sildenafil/ koşullarında “en iyi” olmaktan başka hedef yoktur. Sağlam ve güçlü biçimde büyümek için; uzun soluklu düşünüyor, geleceği görmeye çalışıyor ve firmamızı 1.sınıf marka olma yolunda yarınlara taşıyabilecek uygun stratejiler geliştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki çalışmanın, gelişmenin, hizmetin sonu ve sınırı yoktur.